Strona główna/Dla Mieszkańca/Ogólnopolska Karta Seniora

Ogólnopolska Karta Seniora

W samo południe sycowscy emeryci zebrali się w Centrum Kultury, by wspólnie zainaugurować wprowadzenie w jednej z 10 gmin w Polsce Ogólnopolska Karta Seniora zainicjowany przez Manko i Międzynarodowy Instytut Rozwoju Społecznego.
 
W uroczystości udział wzięli mi.n. Burmistrz Miasta i Gminy Syców Dariusz Maniak , Wiceburmistrz Miasta i Gminy Syców Marzena Guder, Radny Miejski Łukasz Schoenfelder, Prezes PZERiI Odział w Sycowie Marek Howański, Prezes UTW Sursum Corda Krystyna Maciejewska, Marek Pilch ambasador zdrowego stylu życia Głos Seniora oraz zaproszeni goście i seniorzy.
 
W trakcie inauguracji na ręce burmistrza został przekazany Certyfikat przystąpienia do Ogólnopolskiej Karty Seniora. Seniorzy wysłuchali też prelekcji o zdrowym stylu życia oraz mogli wypisać deklarację przystąpienia do programu. Wystąpili również Sycowiacy i Zawadiacy. Karty można wypełnić w UMiG w Sycowie lub zabrać je domu. Już wkrótce więcej informacji, gdzie będzie można korzystać z OKS. To kolejny ruch w kierunku jeszcze wygodniejszego życia dla naszych seniorów. 
 
Więcej informacji o programie na stronie Ogólnpolskiej Karty Seniora

OKS 2022

 

Pobierz poniżej:

  • wniosek o wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora lub
  • dołącz do programu jako firma.
Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Inne
pdf 2021-12-13 Formularz-OKS-dla-seniora-2021.pdf
ilość pobrań: 426
Formularz-OKS-dla-seniora-2021.pdf 1,2MB zobacz
pdf 2021-12-13 Formularz-zgloszeniowy-dla-firm-OKS-2021.pdf
ilość pobrań: 634
Formularz-zgloszeniowy-dla-firm-OKS-2021.pdf 623,39KB zobacz