Strona główna/Aktualności/W Sycowie powstanie nowe centrum handlowe Smart Park!

W Sycowie powstanie nowe centrum handlowe Smart Park!

17 05 2022 #Aktualności #InvestIN #Komunikaty
Twórca sieci centrów handlowych Smart Park, Paweł Żerański, zapowiada realizację inwestycji w Sycowie, którą opracowuje wspólnie z firmą RG-Leasing, odpowiedzialną m.in. za przygotowanie koncepcji komercyjnej oraz wynajem powierzchni.
 
Smart Park Syców
 
Na działce o powierzchni ponad 3, 8 ha, zlokalizowanej przy ul. Kolejowej, już niebawem rozpoczną się prace budowlane. Dla gminy liczącej 16, 5 tys. mieszkańców, inwestycja oznacza istotny krok w kierunku rozwoju. Centrum handlowe Smart Park zapewni sycowianom dostępności do oferty ogólnopolskich sieci handlowych. Dogodna lokalizacja umożliwi łatwy dostęp do obiektu zarówno dla klientów zmotoryzowanych, jak również pieszo . Obiekt obejmie zasięgiem oddziaływania również sąsiednie gminy, m.in. Dziadową Kłodę, Perzów, Kobylą Górę oraz Międzybórz, które zamieszkuje kilkanaście tysięcy osób.
 
Syców staje się atrakcyjny dla inwestorów.
Komercjalizacja tej działki to dla Sycowa kolejny powód do zadowolenia.  Od kilkunastu lat właściciel nieruchomości, którym była Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna, poszukiwał idealnego kandydata do zainwestowania na tym terenie. - Cieszy nas, że Syców okazał się na tyle atrakcyjny, że powstanie tutaj centrum handlowe, które podniesie komfort oraz atrakcyjność zakupów na miejscu - podkreśla Dariusz Maniak, burmistrz Miasta i Gminy Syców.
 
Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesna przestrzeń oraz rozbudowana oferta handlowa zapewni mieszkańcom Sycowa oraz okolicznych miejscowości, możliwość robienia zakupów codziennej potrzeby w komfortowych warunkach, bez konieczności wyjazdu do Oleśnicy, Kępna czy Ostrzeszowa. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców funkcjonujących na polskim rynku. Oferta obiektu zostanie zbudowana w oparciu o znane i popularne marki sieciowe, m.in. z segmentu fashion, artykułów kosmetycznych i drogeryjnych oraz inne sklepy typu convenience. Grono Najemców centrum będzie zróżnicowane i dostosowane do potrzeb mieszkańców miasta i regionu - mówi Paweł Żerański, Inwestor.
Otwarcie centrum handlowego Smart Park w Sycowie nastąpi w drugiej połowie 2023 roku.