• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Pierwszy sycowski triathlon w ramach Garmin Iron Triathlon (..)

Pierwszy sycowski triathlon w ramach Garmin Iron Triathlon właśnie przeszedł do historii

12 07 2021 #Aktualności
Fenomenalne  wydarzenie jakie miało miejsce dzisiaj nad Zalewem w Stradomi dobiegło końca. Prawie 700 - set uczestników nie tylko pokazało swoją formę, sprawdziło się po raz pierwszy w nowym dystansie lub po raz pierwszy wystartowało w tym cyklu.
 
Dla Sycowa, to było niesamowite święto sportu pod postacią pływania, jazdy rowerem i biegania. Emocje towarzyszące startom nie miały końca, a Zalew w Stradomi w tym dniu zmienił się w prawdziwe sportowe miasteczko, gdzie poza uczestnikami spotkać można było licznych towarzyszy wyjątkowych ludzi z żelaza! Dziękujemy Wam za wszystkie spotkania i zapraszamy ponownie do Sycowa.
 
Patronat honorowy nad sycowską imprezą miał Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, złotym partnerem była firma Teamplast, a partnerem lokalnym była Sycowska Gospodarka Komunalna oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sycowie.
 
Dziękujemy wszystkim wystawcom, którzy pod patronatem Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa z Oleśnicy wzięli udział w wydarzeniu i wspierali nas w promowaniu lokalnych produktów.
Ogromnie dziękujemy również wszystkim jednmostkom OSP z gminy Syców, Międzybórz, Ligoty Polskiej oraz Oleśnicy za świetną koordynację i zabezpieczenie trasy kolarskiej i biegowej.
 
Wolontariuszom pod kierownictwem Ani Ochab, Panu Marianowi Lempertowi - sołtysowi Stradomi Wierzchniej za ogromne zaangażowanie przy wspieraniu Zespołu Labo Sport Polska w pakietach startowych oraz organizacji biura zawodów!
 
Klimatu tej imprezy, pasji zawodników i wyjątkowych emocji, które towarzyszyły nam podczas tego dnia nie sposób opisać. To trzeba było przeżyć.