Dolnośląski Pakiet Gospodarczy dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorcom na Dolnym Śląsku24-04-2020

W imieniu Marszałka Województwa Dolnośląskiego informujemy, że został uruchomiony Dolnośląski Pakiet Gospodarczy. To system pomocy dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorcom na Dolnym Śląsku. Wartość różnorodnych działań oferowanych w jego zakresie przekroczy miliard złotych. Przygotowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego Pakiet złagodzi ekonomiczne i gospodarcze skutki epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2.

 

 

Zapraszamy Państwa do udziału w webinarium w zakresie tarczy finansowej – zostaną poruszone kwestie podmiotów uprawnionych do skorzystania z pomocy, rodzaje oferowanego wsparcia i zasady przyznawania środków finansowych. Webinarium jest darmowe i zostanie poprowadzone przez Dolnośląski Fundusz Rozwoju i Kancelarię TLA. Podczas półtoragodzinnej sesji eksperci oraz prawnicy opowiedzą o Pakiecie, możliwościach jakie daje on przedsiębiorcom, formach aplikowania o wsparcie oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

 

Webinarium odbędzie się , 24.04.2020, o godz. 10:00. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do zapisywania się i udziału w webinarium: https://app.evenea.pl/event/webinar-dolnoslaski-pakiet-pomocowy/?fbclid=IwAR3QAwMJwcHbcO1lgiVLj1CG4lBAf3rx97MYZJGQ2l91mCY8HDslOJj_aMY

 

Jednocześnie informujemy, że najważniejszym narzędziem umożliwiającym przedsiębiorcom kontakt, porady i skorzystanie z pomocy jest strona internetowa https://dolnoslaskipakiet.pl/

Zważając na powagę sytuacji i potrzebę dotarcia do jak największej liczby przedsiębiorców w regionie uprzejmie proszę o umieszczenie w eksponowanym miejscu na Państwa stronie internetowej odnośnika do tej witryny.

 

List Marszałka Cezarego Przybylskiego TUTAJ