• W terminie od 1 sierpnia 2019 r. do 31 sierpnia 2019 r. producenci rolni mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.

Laureaci wojewódzkich i powiatowych konkursów przedmiotowych06-06-2019

W dniu 6 czerwca 2019 r. w sali widowiskowej oleśnickiej Biblioteki i Forum Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie działań edukacyjnych i rozdanie nagród laureatom konkursów przedmiotowych (wojewódzkich i powiatowych) organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy. Wyróżnienia i podziękowania trafiły także do nauczycieli nagrodzonych uczniów. Wszystkim uczniom oraz nauczycielom prowadzącym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podajemy listę laureatów z sycowskich szkół:  

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Dolnośląski Konkurs dla gimnazjumjęzyk angielski zDolny Ślązak w roku szk. 2018/2019

Wojciech Byrka

LAUREAT

Gimnazjum w Sycowie

Joanna Nowak

Dolnośląski Konkurs dla szkół podstawowych – blok: matematyka zDolny Ślązaczek w roku szk. 2018/2019

Michał Plata

LAUREAT

SP 2 w Sycowie

Halina Gwiździel

III Powiatowy Konkurs Informatyczny dla klas VI-VIII SP

Michał Plata

Bartosz Gorządek

Krystian Zagórny

I

drużynowo

SP 2 w Sycowie

Renata Kapica

III Powiatowy Konkurs Informatyczny dla klas VI-VIII SP

Krystian Zagórny

I

indywid.

SP 2 w Sycowie

Renata Kapica

III Powiatowy Konkurs Informatyczny dla klas VI-VIII SP

Michał Plata

 

II

indywid.

SP 2 w Sycowie

Renata Kapica

III Powiatowy Konkurs Informatyczny dla klas VI-VIII SP

Bartosz Gorządek

 

III

indywid.

SP 2 w Sycowie

Renata Kapica

IV Powiatowe Mistrzostwa Językowe w kategorii języka niemieckiego

Deutsch – ohne dich geht manchmal nichts”.

Judyta Stróżyk

Oliwia Wysota

I

SP 2 w Sycowie

Monika Gorządek

III Powiatowe Mistrzostwa Matematyczne dla klas IV-VIII

Michał Plata

I

SP 2 w Sycowie

Halina Gwiździel

III Powiatowe Mistrzostwa Matematyczne dla klas IV-VIII

Maciej Szczerczowski

II

SP 2 w Sycowie

Halina Gwiździel

X Powiatowy Turniej SUDOKU

dla klas IV-VI

Weronika Mazurkiewicz

II

SP 2 w Sycowie

Halina Gwiździel

Konkurs Literacki "Nasze korzenie" Julia Kowalska laureat SP 1 w Sycowie Anna Piśko
VII Powiatowy Konkurs Historyczny Dorian Jasik  III ZSP Syców Bartłomiej Porzucek
IX Rejonowy Konkurs Rachunkowości Nicole Janiszewska          II ZSP Syców Bożena Orlikowska

 

zdolny Ślązak   laureaci konkursów przedmiotowych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zDolny Ślązak

zDolny Ślązak

 powiatowe konkursy laureaci konkursów

 Zdolny Ślązak 2019