Obchody 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO04-03-2019

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się obchodami 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO, 9 marca 2019 r. o godz. 11:00 w 20 jednostkach wojskowych na terenie całego kraju rozpoczną się pikniki wojskowe pod hasłem "20 lat Polski w NATO". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w piknikach, które będą zorganizowane w formie "otwartych koszar" - na terenie Wrocławia w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych przy ul. Obornickiej. Szczegóły na plakacie.

Pikniki zostaną zorganizowane w formie „otwartych koszar”, dlatego każdy zainteresowany polską armią, służbą wojskową oraz historią naszej współpracy wojskowej w NATO, będzie mógł tego dnia swobodnie wejść na teren jednostek wojskowych, które organizują pikniki.

Dla przybyłych gości przygotowano liczne atrakcje: pokazy wyszkolenia i musztry, prezentacje sprzętu i wyposażenia, koncerty orkiestr oraz spotkania z żołnierzami polskimi i armii sojuszniczych Nie zabraknie atrakcji la dzieci oraz trakcyjnego żołnierskiego poczęstunku.