• LGD Dobra Widawa w dniu 17.07.2019r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Syców organizuje konsultacje w zakresie wsparcia otwierania i rozwoju firm.

Delegacja z Jampola z wizytą w Sycowie30-01-2019

W dniach 25-28 stycznia 2019 r. gościliśmy delegację z miasta partnerskiego Jampol na Ukrainie. Nasi przyjaciele zwiedzili Syców i okolice, sycowskie Muzeum oraz Urząd Miasta i Gminy w Sycowie. Reprezentanci Ukrainy wzięli również udział w XVI Ogólnopolskim Koncercie Charytatywnym na rzecz Pomocy Rodakom na Wschodzie. Uczniowie Szkoły Muzycznej w Jampolu dali piękny koncert, który zachwycił zebraną publiczność.

Goście zwiedzili również stolicę Dolnego Śląska – Wrocław, a w nim m.in. Panoramę Racławicką, Muzeum Narodowe, Katedrę oraz Ostrów Tumski. Na wrocławskim rynku zagrali koncert fortepianowy, który spotkał się z dużym entuzjazmem zgromadzonych i przechodniów.

Opiekunami delegacji byli radni Rady Miejskiej w Sycowie: Pan Mieczysław Troska oraz Pan Marek Malinowski, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu pobytu naszych gości z Ukrainy.

Więcej zdjęć z koncertu: www.sycow.pl/pl/213/16246/xvi-koncert-charytatywny-dla-rodakow-na-wschodzie.html