Informacja Urzednika Wyborczego o zwołaniu pierwszego posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych04-10-2018

Urzędnik Wyborczy informuje o zwołaniu w dniach 10 października 2018 r. (środa) oraz 11 października 2018 r. (czwartek) posiedzeń Obwodowych Komisji Wyborczych odpowiednio ds. Przeprowadzenia Głosowania w Obwodzie oraz ds. Ustalenia Wyników Głosowania. Podczas posiedzeń odbędzie się szkolenie dla członków komisji.

Informacja Urzędnika Wyborczego o zwołaniu pierwszych posiedzeń

Obwodowych Komisji Wyborczych

 

                Informuję, że pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych ds. Przeprowadzenia Głosowania w Obwodzie powołanych na podstawie Postanowienia Komisarza Wyborczego we Wrocławiu II z dnia 1 października 2018 r. w związku z wyborami samorządowymi zarządzonymi na dzień 21 października 2018 r. odbędzie się   w dniu 10 października  2018 r. (środa) o godz. 16.00 w sali nr 57 Urzędu Miasta i Gminy  w Sycowie, ul. Mickiewicza 1.

                Podczas posiedzenia odbędzie się szkolenie dla członków komisji.

                Obecność obowiązkowa.

                Informuję, że pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych ds. Ustalenia Wyników Głosowania powołanych na podstawie Postanowienia Komisarza Wyborczego we Wrocławiu II z dnia 1 października 2018 r. w związku z wyborami samorządowymi zarządzonymi na dzień 21 października 2018 r. odbędzie się w dniu 11 października  2018 r. (czwartek) o godz. 16.00 w sali nr 57 Urzędu Miasta i Gminy w Sycowie, ul. Mickiewicza 1.

                Podczas posiedzenia odbędzie się szkolenie dla członków komisji.

 Obecność obowiązkowa

 

                                                                                                              Urzędnik Wyborczy

                                                                                                              /-/ Waldemar Łysiak