Laser Tag – nowoczesna rozrywka w Sycowie!07-08-2018

To już dziś, 7 sierpnia na basenie miejskim, na zainteresowanych czekać będzie nowoczesna forma rozrywki i wielka dawka adrenaliny. Laser Tag jest zespołowym lub indywidualnym sportem, gdzie gracze zdobywają punkty poprzez „znakowanie celów” przy użyciu ręcznego emitera podczerwieni. Zapisy w dniu imprezy u organizatora na basenie! Startujemy od godz. 14.00 - zapraszamy!

Podczas gry każdy z graczy wyposażony jest również w czujniki wychwytujące wiązkę podczerwieni wypuszczaną przez innych graczy.

Od swoich narodzin w 1979 roku, Laser Tag przekształcił się w zabawę możliwą zarówno w zamkniętych arenach jak na otwartych przestrzeniach.

Rozgrywka może obejmować symulację pola walki, grę ciągłą, turniejową imprezę sportową, włącznie z taktycznymi rozgrywkami i precyzyjnym strzelaniem do celu.

W porównaniu do paintballa, Laser Tag jest bezbolesny, ponieważ w użyciu nie ma żadnego ekwiwalentu pocisku, całość przeprowadzana jest na bezpiecznej elektronice nieodczuwalnej dla graczy.

Dodatkowo na zamkniętych arenach również osoby ze słabszą kondycją mogą zaznać zabawy, ponieważ większość takowych miejsc zabrania biegania, kontaktu fizycznego i brutalnej gry.