Przedszkole z Sycowa walczy o „colorlovą” fasadę!18-08-2017

Publiczne Przedszkole nr 2 Misia Uszatka w Sycowie zgłosiło swój udział w rywalizacji o nową, atrakcyjną fasadę budynku przedszkola. Umożliwi to udział w akcji ColorLove Przedszkole. Ideą przyświecającą konkursowi jest wsparcie kreatywności i rozwoju dzieci, na co wpływ wywiera przestrzeń, w jakiej przebywają i poznają świat. Akcja ColorLove Przedszkole na Dolnym Śląsku wystartowała w maju 2017 r.

Stawką w konkursie jest elewacyjna metamorfoza ufundowana przez firmę Baumit. W tym roku o „colorlovą” fasadę walczą przedszkola z Wrocławia i okolic (w promieniu 50 km od stolicy Dolnego Śląska). Swój udział w rywalizacji zgłosiło m.in. Przedszkole nr 2 Misia Uszatka w Sycowie – ul. Komorowska.

Przedszkola, które jeszcze nie przyłączyły się do zabawy, mają na to czas do 15.09.2017 r. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.baumitstar.pl/przedszkole i odesłać na wskazany adres. Warto się pospieszyć – wcześniejsze zgłoszenie oznacza więcej czasu na zbieranie głosów, a to rozpoczęło się 01.07.2017 r. i potrwa do 30.09.2017 r. W ten sposób poznamy finałową 10-tkę, spośród której Jury wybierze laureata. Zwycięzca zyska „colorlovą” elewację wykonaną w technologii Baumit, przedszkolaki – przyjazną i inspirującą przestrzeń do zabawy, a lokalna społeczność – miejsce korzystnie wpływające na krajobraz i estetykę okolicy.
Na starcie rywalizacji zameldowali się już pierwsi kandydaci. Przedszkola, które jeszcze tego nie zrobiły, powinny się pospieszyć, bo im wcześniej się na to zdecydują, tym więcej będą miały czasu na zbieranie głosów, a to właśnie się rozpoczęło.
Wszystkich sympatyków przedszkola nr 2 Misia Uszatka w Sycowie zachęcamy do wypełnienia formularza i zagłosowania.