Tańczyli aż miło09-05-2017

6 maja w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sycowa Sławomira Kapicy. W imprezie popularyzującej różne style i techniki taneczne wzięło udział ponad tysiąc osób, w tym aż 740 zawodników z całej Polski. Zawodom towarzyszyła znakomita atmosfera integrująca uczestników, instruktorów tańca oraz licznie zgromadzoną publiczność.

Organizatorem turnieju był Klub Tańca Sportowego SPORT – DANCE przy współpracy Polskiego Związku Tańca Freestyle, Urzędu Miasta i Gminy oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie, Szkoły Tańca JAST i JAST ATan. Zawody patronatem medialnym objęła Gazeta Sycowska. Wydarzenie mające na celu popularyzację i propagowanie tańca nowoczesnego przyniosło wiele wrażeń estetycznych i było ucztą dla oka zarówno dla obserwatorów, jak i uczestników. Oprócz tego był to znaczący moment w osiąganiu punktów rankingowych do Grand Prix Polski Polskiego Związku Tańca Freestyle przez poszczególne kluby z całej Polski. Sędzią głównym turnieju był Zbigniew Zasada jr. Rewelacyjne zawody w różnych kategoriach wiekowych, w podziale na grupy taneczne cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności, a Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnił wszystkim profesjonalną organizację, super nagłośnienie i oświetlenie oraz bezpieczny przebieg turnieju.

Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach:

files/fck/File/urzad/Wyniki-DEBIUTY_i_KLASY_MEDALOWE-SYCOW-2017_05_06.pdf
files/fck/File/Wyniki-ZESPOLY-SYCOW-2017_05_06-1.pdf

Zwycięzcom, organizatorom oraz wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentów tanecznych. Najważniejsza przy tym jest beztroska zabawa!

 

Galeria