24. Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej11-03-2017

Centrum Kultury w Sycowie zaprasza na XXIV Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej, który odbędzie się 8 kwietnia 2017 r. o godz: 13:00 w sali widowiskowej sycowskiego Domu Kultury. Festiwal ma charakter imprezy otwartej. Przeznaczony jest dla solistów i amatorskich zespołów wokalnych, wokalno-instrumentalnych z wyjątkiem chórów. Już minione edycje udowodniły, że śpiewanie o Bogu może mieć różne oblicza. Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji będzie jarmark wielkanocny, który skupiać będzie lokalnych rękodzielników.

Wydarzenie odbywa się w Sycowie już od 24 lat. Inicjatorem i założycielem tego festiwalu jest Kazimierz Cichoń. Rok w rok wydarzenie przyciąga amatorskie zespoły i wokalistów, którzy podejmują temat muzyki religijnej i refleksyjnej. W minionych edycjach uczestniczyły w nim zespoły z powiatu konińskiego, kaliskiego, ostrowskiego, oleśnickiego, kępińskiego czy wrocławskiego.

Regulamin oraz formularz zgłoszenia do festiwalu możliwy do pobrania ze strony internetowej organizatora: www.cksycow.pl/index.php

24. Festiwal Piosenki Religijnej w Sycowie