Aktualnościarchiwumnajnowsze

  • Gmina Syców informuję, że w związku z realizacją inwestycji „Przebudowa drogi gminnej nr 101668D w miejscowości Wioska” w dniu 18.12.2018r w godzinach od 8.00 do 16.00 wystąpią utrudnienia w dostawie wody dla posesji od nr 8 do końca Wioski. W związku z powyższym przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zgromadzenie odpowiedniego zapasu wody.

  • Wolontariusze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie zapraszają uczniów, rodziców, a także mieszkańców Miasta i Gminy Syców oraz innych chętnych do wzięcia udziału w akcji „KOMÓRKOMANIA” organizowanej przez fundację DKMS, której misją jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepu szpiku lub komórek macierzystych.

  • Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza na III Sesję Rady Miejskiej w Sycowie, która odbędzie się w dniu 13 grudnia 2018 r. o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Syców, ul. Mickiewicza 1, sala nr 57.

  • V Grand Prix Tenisa Stołowego - ostatnia siódma runda finałowa odbędzie się w dniu 09.12.2018 r. o godzinie 10:00 w hali MOSiR. Szczegóły na plakacie, zapraszamy!

  • Akademia Piłkarska Oleśnica oddział Syców wraz z MOSiR Syców, zapraszają na turnieje Mikołajkowe pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Syców, które odbędą się dnia 8 grudnia 2018 w hali MOSiR w Sycowie w godz. 9:00-18:00.

  • Okres jesienno-zimowy, gdy występują opady deszczu i śniegu a temperatura powietrza spada poniżej 0 stopni w skali Celsjusza, stwarza wiele ryzyk związanych z upadkami osób przemieszczających się na terenie gospodarstwa rolnego czy poza nim. Zalodzenie i zaśnieżenie przejść jest szczególnie niebezpiecznie.

  • Z ogromnym smutkiem żegnamy dzisiaj naszą koleżankę Elżbietę Wróbel Pełnomocnika ds. przeciwdziałania i rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii, która pracowała w urzędzie 10 lat. Swoją pracę wykonywała rzetelnie i zawsze z pełnym zaangażowaniem. Elu dziękujemy za Twoją życzliwość i profesjonalizm. Będzie nam Ciebie brakowało. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia w tak trudnych chwilach. „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Jan Paweł II. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu dzisiejszym, tj. 28.11.201 r. o godz. 14:00 w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej przy ul. Kaliskiej w Sycowie.

strony 1 2 3 4 5 6 7
A A A

E-urząd

kamery

film