Aktualnościarchiwumnajnowsze

  • W związku z planowanym na niedzielę 23 września br. I Biegiem Ulicznym Sycowska Pogoń drogi w centrum miasta (od skrzyżowania Mickiewicza- Komorowska do skrzyżowania 1 Maja- Wrocławska- Daszyńskiego) zostaną zamknięte w godzinach 8:30 – 14:00. Objazd zostanie oznakowany.

  • Po przerwie wakacyjnej wznawiamy dalszy cykl rywalizacji w tenisa stołowego w ramach V GRAND PRIX TENISA STOŁOWEGO - SYCÓW 2018 – 23.09.2018 r. godz. 10:00.

  • Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza na LIII Sesję Rady Miejskiej w Sycowie, która odbędzie się w dniu 26 września 2018 r. o godz. 15:00 w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Sycowie, Plac Wolności 7.

  • Ponad 100 szkół z terenu Dolnego Śląska wzięło udział w akcji charytatywnej Szkoły dla Nadziei... Wśród nich najlepsza to Szkoła Podstawowa nr 3 z Sycowa! Przez cały rok szkolny dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców szkoła wspierała dzielnych małych pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej. 8 września na wrocławskim Rynku szkoła odebrała główną nagrodę: nowoczesną Kindlotekę - bibliotekę wyposażoną w 10 czytników i 500 e-booków ufundowaną przez firmę Amazon. Bez wątpienia będzie to teraz „zaczytana trójka”. Gratulujemy!

  • 14 października o godzinie 17:00 w Centrum Kultury w Sycowie z programem słowno-muzycznym wystąpi Krzysztof Daukszewicz. Zapraszamy serdecznie na to wydarzenie. Bilety grupowe do nabycia tel: 881080286, w kasie Centrum Kultury lub indywidualne na www.kupbilecik.pl, https://www.kupbilecik.pl/impreza-28737-krzysztof.daukszewicz.sycow.html

  • Urząd Miasta i Gminy Syców informuje, iż rusza w tym roku kolejna akcja odbioru odpadów wielkogabarytowych z zabudowań jednorodzinnych na terenie miasta i gminy Syców. Poniżej podajemy harmonogram ich odbioru.

  • Z dumą informujemy, że uczennice Szkoły Podstawowej Nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie Małgorzata Byrka i Natalia Urban znalazły się w zaszczytnym gronie autorów opowiadań w języku angielskim: "My day in the UK". Polska Izba Biznesu w Szkocji oraz wydawnictwo Fida wydały tomik zawierający najlepsze prace uczniów województwa dolnośląskiego i opolskiego.

  • Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Syców na spotkanie informacyjne na temat rządowego programu Czyste Powietrze, które odbędzie się 15 września 2018 r., godz. 18.00, Centrum Kultury w Sycowie (sala widowiskowa).

strony 1 2 3 4 5 6 7
A A A

E-urząd

kamery

film