Wydarzenia

terminarz dnia 24.06.2023

Wyzwanie #365Triathlon

Miejsce: Zalew Stradomia
Kategoria: Sport
Data: 2023-06-02 - 2023-08-06

365_triathlon

Szczegóły na 365 Ttriathlon 

Moto Summer 2K23 - V EditiON

Miejsce: Zalew Stradomia
Kategoria: Wydarzenia
Data: 2023-06-24 - 2023-06-25

 

Moto Summer ponownie zawita nad Zalew Stradomia

Lato to czas, w którym wiele osób szuka sposobów na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i cieszenie się piękną pogodą. Dla miłośników samochodów, ciekawą propozycją na spędzenie czasu może być zlot samochodowy. W dniach 24-25 czerwca, Stowarzyszenie POD MILĄ już po raz piąty organizuje imprezę Moto Summer 2K23 , czyli zlot samochodów modyfikowanych oraz klasycznych, który po raz kolejny odbędzie się nad Zalewem Stradomia.

Moto Summer 2023

W programie imprezy znajdą się liczne konkursy, atrakcje oraz występy artystyczne skierowane do uczestników oraz gości zlotu. Będzie również dobre jedzenie, bliskość do wody i cała masa unikatowych samochodów, które zjadą na tą imprezę z różnych stron Polski. Organizatorzy zapewniają miejsce dla 250 samochodów uczestniczących w zlocie.

Podczas imprezy odbędą się również konkursy, w tym na najlepszy samochód zlotu czy też najgłośniejszy wydech. To doskonała okazja, by zaprezentować swoje auto i wygrać atrakcyjne nagrody. Ale nie tylko zwycięzcy konkursów będą mogli cieszyć się wspaniałą atmosferą i niezapomnianymi wrażeniami. Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić w tych dniach Zalew Stradomia, na pewno nie będzie żałował swojego wyboru.

Moto Summer 2K23

Oficjalne otwarcie imprezy odbędzie się o godzinie 13:00, ale warto przyjechać wcześniej, by zarezerwować sobie dobre miejsce i poczuć atmosferę zbliżającej się imprezy. Organizatorzy zadbali o to, by każdy uczestnik miał zapewniony komfort i  bezpieczeństwo podczas imprezy.

Podczas Moto Summer nie zabraknie również lokalnych wystawców i gastronomii, którzy zadbają o to, by uczestnicy imprezy mieli coś pysznego do jedzenia i picia. Będzie można spróbować regionalnych przysmaków Sycowa i okolic!

Moto Summer 2k23

Wśród wystawców znajdą się również lokalne firmy związane z branżą motoryzacyjną, które zaprezentują swoje produkty i usługi. To doskonała okazja, by poznać nowe firmy oraz skorzystać z ich ofert.

Dzięki temu, że impreza odbędzie się nad Zalewem Stradomia, będzie można wziąć orzeźwiającą kąpiel  i cieszyć się wodnymi atrakcjami które zapewni nam MOSiR Syców. Organizatorzy zadbają o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie i spędzić czas w sposób, który najbardziej mu odpowiada.

Po zamknięciu bram zlotu, w godzinach wieczornych, na uczestników zlotu czekać będzie całonocne afterparty poprowadzone przez DJ-a Grelo.

Warto zaznaczyć, że zlot został objęty patronatem Urzędu Miasta i Gminy Syców. To dowód na to, że lokalne władze wspierają tego typu inicjatywy i angażują się w rozwój turystyki oraz kultury w regionie.

Partnerstwo z UMiG Syców pozwala na jeszcze lepszą organizację imprezy oraz zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom. Współpraca z władzami samorządowymi to także doskonała okazja, by promować piękno okolicy i zachęcić turystów do odwiedzenia tej części Polski.

Podkreślić też trzeba, że Moto Summer to nie tylko impreza dla miłośników motoryzacji. To wydarzenie, które przyciągnie osoby z różnych środowisk i zainteresowań. Wspólna pasja do samochodów połączy uczestników i zwiedzających tworząc wyjątkową atmosferę, która będzie pamiętana przez długi czas.

Jeśli więc szukasz sposobu na spędzenie aktywnego i niezapomnianego weekendu w ciekawym towarzystwie, warto zarezerwować sobie czas na Moto Summer 2K23 - V Edition i dołączyć do grona miłośników samochodów i dobrej zabawy.
ZAPRASZAMY!

Szczegóły w wydarzeniu: 

https://www.facebook.com/events/5434296349986844/