• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Już wkrótce w Sycowie rozpoczną się masowe szczepienia (..)

Już wkrótce w Sycowie rozpoczną się masowe szczepienia przeciwko COVID-19 dla wszystkich chętnych!

29 04 2021 #Aktualności

Już  wkrótce w Sycowie rozpoczną się masowe szczepienia przeciwko COVID-19 dla wszystkich chętnych!

Będzie możliwość zaszczepić nawet 2 tys osób tygodniowo, a punkt szczepień dostał akredytację Narodowego Funduszu Zdrowia.

Punkt Szczepień Powszechnych będzie zlokalizowany w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (MOSiR) przy ul Komorowskiej 2 w Sycowie. Przystąpić do szczepienia może każdy, kto ukończył 18 rok życia. 

 W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na szczepienie na infolinii NFZ - tel. 989, dzwoniąc na specjalnie uruchomiony numer lokalny: 881 438 820 lub zrobić to samodzielnie na https://pacjent.gov.pl/ . Następnie w wyznaczonym dniu należy przyjść na umówioną godzinę (nie wcześniej) wraz z dowodem tożsamości oraz wypełnioną ankietą, którą można pobrać m.in. ze strony sycow.pl, lub wypełnić ją na miejscu. Po przekazaniu ankiety każda osoba, przejdzie kwalifikację lekarską, a po nim zostanie zaszczepiona. Później należy udać się do poczekalni na 15 min. obserwacji. Po tym czasie można opuścić miejsce szczepień.

Bardzo ważne jest, aby przestrzegać podstawowych zasad sanitarnych: mieć założoną maseczkę, zdezynfekować ręce, po wejściu do punktu, który znajdować się będzie w głównych drzwiach MOSiR oraz zachowywać dystans. Nad bezpieczeństwem będą czuwać strażacy OSP z gminy Syców.  Dodatkowe informacje dotyczące rejestracji dostępne są na: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Szczepienia przeciwko COVID-19 w Sycowie

 

Zobacz, co o przygotowaniach do szczepień w Sycowie mówią organizatorzy punktu:

 

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Inne
pdf 2021-05-10 09.04.21-Kwestionariusz - Szczepienie COVID-19.pdf
ilość pobrań: 483
09.04.21-Kwestionariusz - Szczepienie COVID-19.pdf 586,89KB zobacz