Strona główna/Aktualności/Dodatkowy nabór wniosków dot. sprzętu komputerowego dla (..)

Dodatkowy nabór wniosków dot. sprzętu komputerowego dla osób z rodzin PPGR

20 01 2023 #Aktualności

AKTUALIZACJA INFORMACJI: 25.01.2023

Informujemy, że dodatkowy nabór wniosków dla osób, których wnioski nie przeszły pełnej weryfikacji o przyznanie sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR zamieszkujących na terenie Gminy Syców został zakończony. Celem projektu jest wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

Urząd Miasta i Gminy w Sycowie będzie mailowo i telefonicznie informował tylko te osoby, które przeszły pozytywnie weryfikację złożonych wniosków.

***

Informujemy o dodatkowym naborze wniosków dla osób, których wnioski nie przeszły pełnej weryfikacji o przyznanie sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR zamieszkujących na terenie Gminy Syców. Celem projektu jest wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

W ramach dodatkowego naboru możemy zrealizować 50 wniosków, dlatego będzie decydować kolejność złożenia kompletnego wniosku uzupełniającego w siedzibie Urzędu Gminy.

Wnioski o udział w projekcie wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można złożyć w godzinach pracy urzędu w Biurze Podawczym (pokój nr 3) Urzędu Miasta i Gminy w Sycowie, ul. Mickiewicza 1.

Skompletowany i podpisany wniosek (na każde dziecko oddzielnie) należy złożyć ze stroną przewodnią (załącznik wniosek-w-ramach-projektu-Granty-PPGR_Syców).

Kwalifikacji i rozpatrzeniu podlegać będą wyłącznie wnioski kompletne.

UWAGA: Jednocześnie informujemy, że następnie skontaktujemy się wyłącznie z wnioskodawcami, których wnioski zostaną zakwalifikowane do przyznania sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR.

 

PPGR_2runda

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Inne
docx 2023-01-20 wniosek-w-ramach-projektu-Granty-PPGR_Syców.docx
ilość pobrań: 299
wniosek-w-ramach-projektu-Granty-PPGR_Syców.docx 103,6KB -
doc 2023-01-20 zaświadczenie-szkola_granty PGR.doc
ilość pobrań: 310
zaświadczenie-szkola_granty PGR.doc 116KB -