Aktualnościarchiwumnajnowsze

 • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 9 czerwca 2015 roku o godzinie 15:00 w kawiarence przy MOSiR Syców przy ul. Komorowskiej 2 rozstrzygnięty zostanie II konkurs ofert na wynajem punktów gastronomicznych na punkty gastronomiczne przy zalewie w Stradomi Wierzchniej

 • Podajemy zbiorcze wyniki głosowania w Gminie Syców w II turze wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 24 maja 2015 r.

 • Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza na VIII Sesję Rady Miejskiej w Sycowie, która odbędzie się w dniu 28 maja 2015 r. o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Syców, ul. Mickiewicza 1, sala nr 57.

 • Syców biega!

  21-05-2015

  Tegoroczna VI edycja biegów rozpocznie się tradycyjnie na sycowskim rynku. Uczestnicy akcji "Polska biega – Syców biega" na obiegną sycowski rynek, a następnie skierują się do parku miejskiego gdzie podzieleni na kategorie wiekowe na wyznaczonych wcześniej dystansach rywalizować będą o tytuł najlepszego zawodnika biegu. Sycowski piękny park jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku co w miniony weekend potwierdzali uczestnicy I Mistrzostw Sycowa w Nordic Walking. Chętnych zapraszamy do zapisów: biuro MOSiR Syców ul. Komorowska 2 tel. 785 51 44

 • W związku z pracami nad Strategią Rozwoju Powiatu Oleśnickiego na lata 2015 - 2020 z perspektywą do roku 2022 Starostwo Powiatowe w Oleśnicy przy współpracy z Dolnośląskim Centrum Rozwoju Lokalnego zwraca się z prośbą skierowaną do mieszkańców powiatu o wypełnienie ankiety. Badanie jest anonimowe i posłuży wyłącznie do celów oceny jakości życia oraz funkcjonowania powiatu.

 • Jak już wcześniej wspominaliśmy, rozstrzygnięty został I Konkurs Fotograficzny "Syców - miejsce, które kocham". Jego organizatorem była Przystań Twórcza Syców przy współpracy Urzędu Miasta i Gminy w Sycowie. Poniżej zamieszczamy zdjęcia laureatów, a także tych osób, w których obiektywie nasze miasto i okolica wyglądają nie mniej ciekawie.

 • Sycowska Gospodarka komunalna Sp. z o.o. informuje, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Spółki uruchomiony został nowy sposób umożliwiający przekazywanie wskazań wodomierzy poprzez formularz on-line na naszej stronie. Nowy rodzaj usługi polega na umożliwieniu poprzez stronę internetową wypełnienia formularza pozwalającego automatyczne przyjmowanie informacji zawierających aktualne wskazania wodomierzy.

 • Wkrótce Dni Sycowa 2015, na które już dziś zapraszamy. Podczas tegorocznego święta miasta - tym razem rezerwujemy sobie czas wolny 16 i 17 maja - wystąpią m. in.: zespoły "Lemon", "Trzynasta w Samo Południe", "Poparzeni Kawą 3". Szczegółowe informacje przedstawimy w najbliższych dniach.

strony 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
A A A

E-urząd

kamery

film