• Zapraszamy na Dni Sycowa w dniach 14-15 maja. Wśród gwiazd m. in. Golec uOrkiestra i Sound'and'Grace.

Aktualnościarchiwumnajnowsze

 • Drodzy Krwiodawcy!

  04-05-2016

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 09.05.2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, w Sycowie przy ul. Daszyńskiego 42 odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa. Zapraszamy do oddania krwi, która stanowi cenny dar niesienia pomocy innym. Zapraszamy serdecznie: 09 maja 2016; godz. 09:00-12:00 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu

 • Urząd Miasta i Gminy w Sycowie informuje przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych, że do 31 maja 2016 r. zobowiązani są do uiszczenia opłaty II raty za korzystanie z zezwoleń. Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy Urzędu. Dopełnienie powyższego obowiązku jest warunkiem zachowania przez przedsiębiorcę uprawnień do kontynuowania sprzedaży napojów alkoholowych. Więcej informacji można uzyskać w p. 44a Urzędu w godz. od 9:00 do 13:00 (tel. 62 785 5120).

 • Wielu wspaniałych wrażeń dostarczyli nam tańcerze z 20 klubów, którzy rywalizowali w Sycowie 23 kwietnia 2016 r. w hali MOSiR-u.

 • Zapraszamy na uroczystości patriotyczne związane z 225. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

 • Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników Sycowa na doroczne Święto naszego Miasta. W tym roku Dni Sycowa odbędą się w dniach 14-15 maja. Zapraszamy na koncerty oraz imprezy towarzyszące. Wśród gwiazd wystąpią m. in. Golec uOrkiestra i Sound'and'Grace. Szczegóły na plakacie.

 • Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa z siedzibą w Oleśnicy ogłasza nabór na stanowisko Asystenta ds. monitoringu i sprawozdawczości. Więcej szczegółów poniżej.

 • Swojskich Sycowiaków znają wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą, że zespołowi stuknęło już 20 lat. W ponad dwugodzinnym koncercie, pełnym sentymentalnych wspomnień i wzruszeń wystąpili sami „sprawcy zamieszania”, jak i przyjaciele, z którymi tworzą od lat. Niedzielny jubileusz stał się wydarzeniem kulturalnym i towarzyskim, a pękająca w szwach sala widowiskowa Centrum Kultury była potwierdzeniem tego, że zespół cieszy się niezmienną popularnością i miłością fanów - i że przyjaciół mu nie brakuje. Uroczystości przydali specjalnej rangi znamienici goście w osobach burmistrza Sławomira Kapicy, zastępcy burmistrza Roberta Maleckiego, przewodniczącego Rady Miejskiej Bolesława Moniuszki, przybyli radni i sołtysi, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz gminnych jednostek organizacyjnych. Nie zabrakło starosty powiatu oleśnickiego Wojciecha Kocińskiego. I pora wreszcie pochwalić się: Sycowiacy zainaugurowali swój występ, jak na jubileusz przystało, specjalnie na tę okoliczność uszytymi strojami. Szczególna okazja zwieńczona została jeszcze gorącą, nową płytą jubilatów.

 • Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza na XXII Sesję Rady Miejskiej w Sycowie, która odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2016 r. o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Syców, ul. Mickiewicza 1, sala nr 57.

strony 1 2 3 4 5 6 7
A A A

E-urząd

kamery

film