• 7 lutego odbędzie się XII Ogólnopolski Koncert na rzecz Rodaków na Ukrainie i Białorusi. Oficjalne rozpoczęcie o godz. 16.00. Zapraszamy!

Aktualnościarchiwumnajnowsze

 • Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza na IV Sesję Rady Miejskiej w Sycowie, która odbędzie się w dniu 29 stycznia 2015 r. o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Syców, ul. Mickiewicza 1, sala nr 57.

 • W Centrum Kultury w Sycowie wystąpi zespół NEW BONE. Wspaniała gratka dla wszystkich, którzy kochają kogoś i kochają dobrą muzykę. Te dwie miłości można połączyć w jednym miejscu. KONCERT WALENTYNKOWY ZE SŁODKĄ NIESPODZIANKĄ w w sali widowiskowej ośrodka kultury już 5 lutego o godz. 19:00. Cena biletu:10 zł. Zapraszamy!

 • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie zaprasza na kolejny wyjazd na narty, który planowany jest 1 lutego 2015 r. Szczegółowe informacje oraz zapisy w biurze MOSiR Syców ul. Komorowska 2, tel. 62 785 51 44. PAMIĘTAJ, AKTYWNI SYCOWIANIE NIE SIEDZĄ W DOMU!!!

 • Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy oferuje bezpłatne kursy i szkolenia w ramach projektu „Równi na rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

 • Wystąpią: Zespół folklorystyczny "Sycowiacy"; Zespół pieśni i tańca ”Podolski Kwiat” – Koziatyń/Ukraina; Zespół taneczny „Białe Skrzydła” – Mołodeczno/Białoruś; Grupa Assol; Szkoła Tańca JUST; Zespół VOX – gość specjalny.

 • Czwarte spotkanie w ramach Gminnego Przeglądu Małych Form Teatralnych, na które zaprosiła młodych aktorów Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie, rozegrało się w świecie baśni i legend w przededniu ferii zimowych. Na deskach sceny Centrum Kultury stanęły dzieci z sycowskich przedszkoli oraz najmłodsi uczniowie z „dwójki”. - Zabawa w teatr to dla dzieci niezwykła przygoda. Ich optymizm i wyobraźnia sięga dużo dalej niż dorosłych, wtedy wszystko staje się możliwe – przekonywali organizatorzy. Młodym laureatom aktorskich popisów osobiście gratulował i nagrody wręczał burmistrz Sławomir Kapica.

 • Zapraszamy do kina

  19-01-2015

  Ostatnia sobota miesiąca (w tym przypadku jest to 31 stycznia) zarezerwowana jest dla miłośników kina i dobrych filmów. Serdecznie zapraszamy na seanse Outdoor Cinema. W Centrum Kultury w Sycowie, w ramach Kina Orange obejrzeć będzie można rewelacyjne filmy. Szczegóły na plakacie.

 • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie, Szkolny Związek Sportowy, WKS PŁOMIEŃ MOSiR Syców wraz z partnerami zapraszają do czynnego udziału w organizowanych FERIACH NA SPORTOWO.

strony 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
A A A

E-urząd

kamery

film