Aktualnościarchiwumnajnowsze

 • 08 czerwca w Muzeum Regionalnym w Sycowie odbył się XIII Gminny Konkurs Wiedzy o Regionie, którego główną organizatorką jest nauczycielka historii Pani Izabela Noczyńska-Drozd oraz Towarzystwo Miłośników Sycowa.

 • Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Sycowie zaprasza w najbliższą sobotę 18 czerwca na KONCERT: POP-ORATORIUM MIŁOSIERDZIE BOŻE, który rozpocznie się o godz. 19.15. Wystąpią: Zespół Muzyki Sakralnej LUMEN z POZNANIA, Chór Szkół Nazaretańskich z Kalisza, Kwartet Smyczkowy z Wrocławia oraz soliści. Całością zadyryguje s. dr Karen Trafakowska, nazaretanka. Proboszcz Parafii zachęca do przybycia na ten jedyny w swoim rodzaju koncert.

 • Centrum Kultury w Sycowie zaprasza do Parku Miejskiego (strefa rekreacyjna) w sobotę 25 czerwca 2016 r. na uroczyste obchody Nocy Świętojańskiej. W programie występy zespołów wokalnych i tanecznych. Początek godz. 20:00. Szczegóły na plakacie.

 • Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza na XXV Sesję Rady Miejskiej w Sycowie, która odbędzie się w dniu 23 czerwca 2016 r. o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Syców, ul. Mickiewicza 1, sala nr 57.

 • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie zaprasza na mobilne kino 7D. Szczegóły na plakacie.

 • Wojewoda Dolnośląski informuje, że w dniach 7 – 9 czerwca 2016 r. ( termin zapasowy 10 czerwca br. ) na terenie całego kraju prowadzone będą ćwiczenia RENEGADE-SAREX, w których udział wezmą Siły Zbrojne oraz administracja publiczna.

 • Szanowni Państwo, nadal pozostajemy czołówce akcji „Podwórka NIVEA - Rodzinne Miejsca Wypoczynku”. Przypominamy, że jest to projekt, w którym do wygrania są nowoczesne place zabaw. Powodzenie akcji zależy wyłącznie od zaangażowania i mobilizacji mieszkańców gminy, dzięki którym może powstać nowe miejsce zabaw dla najmłodszych. Wystarczy zalogować się na stronie www.nivea.pl/podworko2016 i raz dziennie oddać głos. Nasza lokalizacja – Syców, ul. Matejki 5 (miasto w gminie miejsko-wiejskiej). DZIĘKUJEMY. Głosowanie trwa do 30 czerwca! Można zagłosować klikając stąd "więcej"

 • PIRACI W BIBLIOTECE

  03-06-2016

  PIRACI W BIBLIOTECE - to sycowskie hasło tegorocznego spotkania w ramach ogólnopolskiej akcji Nocy Bibliotek, w którym bierze udział Biblioteka Publiczna w Sycowie. Dzieci i młodzież, która pojawi się na tym wydarzeniu może liczyć na szereg atrakcji i niespodzianek. Kto ma ochotę wziąć udział w spotkaniu zapraszamy do zapisów. Szczegóły na plakacie.

strony 1 2 3 4 5 6 7
A A A

E-urząd

kamery

film