Aktualnościarchiwumnajnowsze

  • Urząd Miasta i Gminy Syców przypomina, że 10 sierpnia br. upływa termin wniesienia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi za miesiąc lipiec i sierpień. Każdy właściciel nieruchomości, który z różnych względów, nie dopełnił obowiązku uiszczenia opłaty w terminie zobowiązany jest do niezwłocznego uregulowania należności. Od nieterminowych wpłat będą naliczane dodatkowe koszty związane z egzekucją należności (tj.: odsetki, koszty upomnienia). Wpłat należy dokonywać na indywidualny numer rachunku bankowego.

  • IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu informuje : prognozuje się na terenie województwa dolnośląskiego od godz. 21:00 dnia 13.07.2016 r. do godz. 23:00 dnia 14.07.2016 r. prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów na zachodzie województwa od 35 mm do 50 mm, na wschodzie od 15 mm do 30 mm, miejscami do 40 mm. Początkowo w nocy możliwe burze. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska : 85 %.

  • Zapraszamy na Weekend Country nad zalewem w Stradomi Wierzchniej, który odbędzie się 16 -17 lipca 2016 r. przy rytmach zespołu Droga Na Ostrołękę. Szczegóły na plakacie

  • Drodzy Krwiodawcy! Uprzejmie informujemy, że w dniu 11.07.2016 roku w godzinach 9:00 -12:00 w Sycowie przy ul. Daszyńskiego 42 – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa.

  • W dniach 6 i 7 lipca 2016r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Sycowie, odbyły się posiedzenia Komisji Egzaminacyjnych do spraw awansu zawodowego nauczycieli.

  • Rodzinny Ogród Działkowy ZGODA w Sycowie, jeden z trzech najstarszych Ogrodów Działkowych w Okręgu Wrocławskim, świętować będzie 70-lecie Rodzinnych Ogrodów Działkowych. 9 lipca 2016 r. o godz. 14.00 przy Domu Działkowca na radosne biesiadowanie pn. "Ziemia dla człowieka, Człowiek dla Ziemi" zaprasza Zarząd Ogrodu.

  • Przy Szkole Podstawowej nr 1 im. III Tysiąclecia powstanie nowe miejsce wypoczynku dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Działając Razem udało nam się osiągnąć wielki sukces! Jako jedna z prawie tysiąca miast i gmin zgłoszonych do konkursu „Podwórko Nivea” – lokalizacja przy Szkole Podstawowej nr 1 zdobyła jeden z 40 placów zabaw ufundowanych przez organizatora konkursu.

  • Wielkimi krokami zbliżają się Międzynarodowe Zawody w skokach przez przeszkody Silesia Equestrian w Jakubowicach (gmina Wilków k/Namysłowa). Przez dwa tygodnie od 14 do 24 lipca zawodnicy z całego świata będą walczyć o wysoką pulę nagród oraz punkty do prestiżowego Rankingu Longines. Organizatorzy serdecznie zapraszają!

strony 1 2 3 4 5 6 7
A A A

E-urząd

kamery

film