• 7 lutego odbędzie się XII Ogólnopolski Koncert Charytatywny na rzecz Rodaków na Ukrainie i Białorusi. Oficjalne rozpoczęcie o godz. 16.00. Zapraszamy!

Aktualnościarchiwumnajnowsze

  • 11 lutego 2015 r. w Gimnazjum im Jana Pawła II w Sycowie odbędą się wspólne dla powiatów Kępna i Oleśnicy obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji na spotkanie z profesorem Krzysztofem Szwagrzykiem - pełnomocnikiem Prezesa IPN ds. poszukiwań miejsc pochówku ofiar reżimu komunistycznego oraz Tadeuszem Płużańskim – historykiem, publicystą, prezesem Fundacji ,,Łączka” zaprasza Społeczny Komitet Pamięci Żołnierzy Wyklętych na obszar pogranicza Wielkopolski i Dolnego Śląska, Mała Garstka Syców oraz Polska Niepodległa Kępno. Rozpoczęcie o godz. 17.00.

  • 31 stycznia 2015 r. upływa ustawowy termin na opłacenie składek na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, w związku z monitami od rolników o niedoręczeniu im imiennych przekazów z wysokością składek na ubezpieczenie społeczne i ubezpieczenie zdrowotne rolników za I kwartał 2015 r., że składki na wymienione ubezpieczenia za rolników i domowników obowiązują w takiej samej kwocie jak w IV kw. 2014 r. i należy je opłacić za I kw. 2015 r. do 31 stycznia br.

  • Pierwszy tydzień ferii powoli zbliża się ku końcowi. Ci którzy skorzystali z programu przygotowanego przez Centrum Kultury w Sycowie na nudę nie narzekali. Działo się i to sporo.

  • W Centrum Kultury w Sycowie wystąpi zespół NEW BONE. Wspaniała gratka dla wszystkich, którzy kochają kogoś i kochają dobrą muzykę. Te dwie miłości można połączyć w jednym miejscu. KONCERT WALENTYNKOWY ZE SŁODKĄ NIESPODZIANKĄ w w sali widowiskowej ośrodka kultury już 5 lutego o godz. 19:00. Cena biletu:10 zł. Zapraszamy!

  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie zaprasza na kolejny wyjazd na narty, który planowany jest 1 lutego 2015 r. Szczegółowe informacje oraz zapisy w biurze MOSiR Syców ul. Komorowska 2, tel. 62 785 51 44. PAMIĘTAJ, AKTYWNI SYCOWIANIE NIE SIEDZĄ W DOMU!!!

  • Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy oferuje bezpłatne kursy i szkolenia w ramach projektu „Równi na rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

  • Wystąpią: Zespół folklorystyczny "Sycowiacy"; Zespół pieśni i tańca ”Podolski Kwiat” – Koziatyń/Ukraina; Zespół taneczny „Białe Skrzydła” – Mołodeczno/Białoruś; Grupa Assol; Szkoła Tańca JUST; Zespół VOX – gość specjalny.

  • Czwarte spotkanie w ramach Gminnego Przeglądu Małych Form Teatralnych, na które zaprosiła młodych aktorów Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie, rozegrało się w świecie baśni i legend w przededniu ferii zimowych. Na deskach sceny Centrum Kultury stanęły dzieci z sycowskich przedszkoli oraz najmłodsi uczniowie z „dwójki”. - Zabawa w teatr to dla dzieci niezwykła przygoda. Ich optymizm i wyobraźnia sięga dużo dalej niż dorosłych, wtedy wszystko staje się możliwe – przekonywali organizatorzy. Młodym laureatom aktorskich popisów osobiście gratulował i nagrody wręczał burmistrz Sławomir Kapica.

strony 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
A A A

E-urząd

kamery

film