• Zapraszamy na Dni Sycowa w dniach 14-15 maja. Wśród gwiazd m. in. Golec uOrkiestra i Sound'and'Grace.

Aktualnościarchiwumnajnowsze

  • Zapraszamy na uroczystości patriotyczne związane z 225. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

  • Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników Sycowa na doroczne Święto naszego Miasta. W tym roku Dni Sycowa odbędą się w dniach 14-15 maja. Zapraszamy na koncerty oraz imprezy towarzyszące. Wśród gwiazd wystąpią m. in. Golec uOrkiestra i Sound'and'Grace. Szczegóły na plakacie.

  • Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa z siedzibą w Oleśnicy ogłasza nabór na stanowisko Asystenta ds. monitoringu i sprawozdawczości. Więcej szczegółów poniżej.

  • Swojskich Sycowiaków znają wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą, że zespołowi stuknęło już 20 lat. W ponad dwugodzinnym koncercie, pełnym sentymentalnych wspomnień i wzruszeń wystąpili sami „sprawcy zamieszania”, jak i przyjaciele, z którymi tworzą od lat. Niedzielny jubileusz stał się wydarzeniem kulturalnym i towarzyskim, a pękająca w szwach sala widowiskowa Centrum Kultury była potwierdzeniem tego, że zespół cieszy się niezmienną popularnością i miłością fanów - i że przyjaciół mu nie brakuje. Uroczystości przydali specjalnej rangi znamienici goście w osobach burmistrza Sławomira Kapicy, zastępcy burmistrza Roberta Maleckiego, przewodniczącego Rady Miejskiej Bolesława Moniuszki, przybyli radni i sołtysi, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz gminnych jednostek organizacyjnych. Nie zabrakło starosty powiatu oleśnickiego Wojciecha Kocińskiego. I pora wreszcie pochwalić się: Sycowiacy zainaugurowali swój występ, jak na jubileusz przystało, specjalnie na tę okoliczność uszytymi strojami. Szczególna okazja zwieńczona została jeszcze gorącą, nową płytą jubilatów.

  • Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza na XXII Sesję Rady Miejskiej w Sycowie, która odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2016 r. o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Syców, ul. Mickiewicza 1, sala nr 57.

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie ogłasza zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka odbędzie się 27 kwietnia w godz. 9.00-14.00 na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Daszyńskiego 42 (przewidziano upominki: sadzonki i eko-torby).

  • W piątkowy wieczór o sporą dawkę śmiechu dla zebranej publiczności postarał się w sali widowiskowej Centrum Kultury w Sycowie kabaret Młodych Panów. Ponad 10-letnie doświadczenie na polskiej i światowej scenie, rozpoznawalność i przebojowość sprawiły, że na wciąż młodych panów kabaretu pojawiły się tłumy!

  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie informuje, że przetarg na punkty gastronomiczne nad zalewem w Stradomi Wierzchniej został rozstrzygnięty. Spośród czterech oferentów, którzy przystąpili do konkursu, najlepszą okazała się oferta firmy FIRMA SPORT AND PROFIT NIKODEM PAŁASZ z Komorowa w woj. mazowieckim.

strony 1 2 3 4 5 6 7
A A A

E-urząd

kamery

film