Aktualnościarchiwumnajnowsze

  • J&C GROUP zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach na uzyskanie Europejskiego Certyfikatu ECDL Start. W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby pracujące jak i bezrobotne. Ilość miejsc ograniczona.

  • Burmistrz Miasta i Gminy Sławomir Kapica oraz Parafia Ewangelicko-Augsburska w Sycowie zapraszają na koncert, który odbędzie się 28 września br. (niedziela) o godz. 19.00 w kościele ewangelickim w Sycowie. W koncercie wystąpi Chór "Campanella" Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sycowie oraz Chór "Appassionata" działający przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Oleśnicy. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

  • Centrum Kultury w Sycowie zaprasza na spektakl komediowy ,,RANDKA W CIEMNO, NA DWIE PARY'', który odbędzie się 15 października 2014 r. o godz.: 19:00 w sali widowiskowej CK. W obsadzie: Krzysztof Ibisz, Tomasz Stockinger, Ewa Kuklińska, Olga Borys. Bilety w wysokości: 65 zł, bilet grupowy (powyżej 10 os.): 55 złotych. Rezerwacja biletów w Centrum Kultury w Sycowie tel.: 62 785 51 53; e-mail: info@cksycow.pl

  • Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego „ Zgoda" w Sycowie zawiadamia, że w dniu 4 października 2014 r. o godzinie 1O.OO w hali sportowej MOSIR w Sycowie przy ul. Komorowskiej odbędzie się zebranie członków w celu wyboru stowarzyszenia, które będzie prowadziło rodzinny ogród działkowy.

  • Uczniowie Podstawowej w Działoszy powitali rok szkolny z nowym placem zabaw usytuowanym na terenie przyszkolnym. Plac został wykonany w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich – projekt „ TUTAJ CHCĘ SIĘ BAWIĆ! PLAC ZABAW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W DZIAŁOSZY”. Inwestycję współfinansowała Lokalna Grupa Działania „Dobra Widawa” w ramach Osi4 LEADER PROW na lata 2007 – 2013.

  • Samorząd Mieszkańców nr 2 przy współpracy Centrum Kultury oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie zaprasza w dniu 28.09.2014 r. (niedziela) do Parku Miejskiego w Sycowie na festyn z wystawą zwierząt osiedlowych. Początek godz. 15:00. Patronat medialny nad imprezą objęła Gazeta Sycowska.

  • Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza na XLVIII Sesję Rady Miejskiej w Sycowie, która odbędzie się w dniu 25 września 2014 r. o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Syców, ul. Mickiewicza 1, sala nr 57.

  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie zaprasza na inaugurację rozgrywek VI Ligi Tenisa Stołowego, która odbędzie się 20 września 2014 r. o godz. 10:00 w hali sportowej MOSiR przy ul. Komorowskiej. Przeciw sobie zagrają : WKS Płomień MOSiR Syców – LZS Orion Branda III Bukowice.

strony 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
A A A

E-urząd

kamery

film